Yeni Girne Tesisatçı

19 Nisan 2019

Yeni Girne Tesisatçı

Yenigirne Tesisatçı

Yenigirne tesisatçı firmamız uzun yıllardan beri su tesisatı ile ilgili hizmetlerini başarı ile yürütmektedir. Su tesisat işi oldukça kapsamlı bir iştir. Bu nedenle hizmet alanı oldukça geniştir.

Genel su arızası bakım ve onarım işlemlerinin yanı sıra su tıkanıklığı tespiti, su sızıntısı tespiti, kalorifer ve kombi temizliği, pis su tesisatı, batarya montajı, duşakabin montajı, musluk montajı gibi pek çok faaliyet yürütülmektedir.

Yenigirne’de tesisatçı arıyorsanız firmamızla irtibata geçebilir ve su tesisatı ile ilgili kaliteli bir hizmet alma fırsatı yakalayabilirsiniz. İşinde uzman ve deneyimli teknik ekibimiz en son çıkan su tesisat ekipmanlarını kullanarak kırmadan dökmeden başarılı bir su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Yeni Girne Tesisatçı sizlerden gelecek talepler doğrultusunda su kaçağı önleme çalışmalarını kaliteli bir şekilde önlemeye çalışır. Zamanla oluşan çürüme, kireçleme, paslanma, işçilik vb. nedenlerden dolayı oluşabilecek hasar ve arızaları giderir gerekli tüm bakım ve onarımını gerçekleştirir.

yeni girne tesisatçı yeni girne su kaçağı tespiti, yeni girne su kaçağı tespiti fiyatları, yeni girne su tamiri, yeni girne su tamircisi, yeni girne küvet tıkanıkları, yeni girne tesisat işleri, yeni girne lavabo tıkanıkları, yeni girne sıhhi tesisatçı, sıhhi tesisat