Evka 5  Tesisatçı

19 Nisan 2019

Evka 5  Tesisatçı

Evka 5 Tesisatçı

Su kaçağı tespiti ve genel su arızası tespit, bakım ve onarım hizmetleri yürüten firmamız diğer su tesisatçılarından farklı bir hizmet sunmaktadır. Garantili bakım ve onarım hizmeti sunan firmamız su tesisatı ile ilgili olarak daima araştırma yapmaya devam ediyor.

Mekanik tesisat, kalorifer tesisatı, noktasal su kaçağı, güneş enerjisiyle ısınma imkanı, kırmadan tıkanıklığı tespit etme ve açma hizmetleri, yangın tesisatı gibi konularda çalışmalarımızı başarıyla sürdürüyoruz.

 

Evka 5 tesisatçı olarak evlerinizdeki su sızıntı sebeplerini araştırıyor ve noktasal olarak yerini tespit ediyoruz. Kırma gibi istenmeyen durumlarla sizi karşı karşıya bırakmıyor ve tıkanıklığı kolayca açıyoruz. Evka 5’te tesisatçı arıyorsanız firmamız sizleri bekliyor.

Evka 5 Tesisatçı; Musluk tamiri,sıhhi tesisat malzemeleri, yenileme tamir ve bakımı yapılır.En kısa sürede sizlere verebileceğimiz hizmetten memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz.

 

Evka 5 tesisatçı, tesisatçılar evka 5, evka 5 tesisat işeri, evka 5 su tesisatı bakımı,sıhhi tesisatçı evka 5,evka 5 tesisatçı telefon numaraları,evka 5 tesisatçı ustaları