Evka 2 Tesisatçı

19 Nisan 2019

Evka 2 Tesisatçı

Evka 2 Tesisatçı

Evka 2 tesisatçı firmamız tüm genel su arızalarınızı gideriyor. Su kaçakları ve su sızıntılarının noktasal olarak tespitini yapıyor ve tıkanıkları kolayca açıyor. Su sızıntısı var ve yerini bulamıyor musunuz?

Su tesisatı faaliyetleri yürüten firmamıza ulaşarak su sızıntısı bulunan yerlerin tespitini firmamıza yaptırabilirsiniz. Evka 2’de tesisatçı firmamız kalorifer tesisatı, doğalgaz tesisatı, tıkanıklık açma, su sızıntısı tespiti, yangın tesisatı, mekanik ve genel su tesisatı gibi konularda çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Tüm yenilikleri yakından takip ediyor ve müşterilerimizin memnuniyeti için su tesisatı ile ilgili olan her şeyi yakından takip ediyoruz. Çözüm odaklı bir çalışma yürüten ekibimiz kısa sürede tüm su tesisatı sorunlarınıza cevap veriyor.

Evka 2 Tesisatçı her türlü tesisat işlerinizi titizlikle gerçekleştirir.Giderleriniz, lavabolarınız veya tuvaletleriniz tıkandığında çözümü en kısa sürede çözüyoruz. Deneyimli ve uzman kadromuz ile sizlere hizmet sunmaktan gurur duyarız.

Evka 2 tesisatçı, evka 2 tesisatçıları, tesisatçı evka2, tesisat işleri evka 2 tesisatçı, su işleri evka 2 tesisatçı, evka 2 tesisatçı, musluk montaj evka 2 tesisatçısı,evka 2 tesisatçı numaraları